Перейти до вмісту

Вітамін В12 – для людей похилого віку

Дефіцит вітаміну B12 у людей похилого віку. Симптоми та профілактика

Вам цікаво, які симптоми дефіциту вітаміну B12 у людей похилого віку? Обов’язково прочитайте нашу статтю. Додавання цього інгредієнта є дуже важливим і впливає на функціонування всього організму.

Вітамін В12 – основне завдання

Яка саме роль вітаміну B12? Цей мінерал насамперед відповідає за підтримку у хорошому стані найважливіших систем – кровоносної, нервової та травної. Дефіцит вітаміну B12 у людей похилого віку може стати серйозною проблемою і призвести до наслідків для здоров’я. На щастя, цієї ситуації можна легко уникнути – наприклад, приймаючи вітамінні добавки або запроваджуючи відповідну дієту.

Вітамін В12 – яка доза для людей похилого віку?

Вітамін B12 часто називають найважливішим вітаміном для людей похилого віку. Його недолік, особливо у людей віком від шістдесяти років, викликає безліч серйозних захворювань. Що спричиняє дефіцит вітаміну B12? У багатьох випадках люди похилого віку не можуть ввести в свій організм відповідну дозу вітаміну В12, який міститься, в тому числі, в м’ясі, рибі, яйцях і молочних продуктах. З віком концентрація шлункової кислоти знижується, тому різні мінерали засвоюються значно гірше. Найбільш підходяща доза вітаміну B12 становить 2,4 мкг.

Нестача вітаміну В12 в організмі – симптоми

Відсутність адекватної дози вітаміну В12 у людей похилого віку призводить, перш за все, до частого виникнення різних видів інфекцій. Це також сприяє розвитку серйозних захворювань, які можуть бути небезпечними для життя. До симптомів нестачі вітамінів групи В належать головний біль, тахікардія та блідість слизових оболонок, що безпосередньо пов’язано з порушеннями процесу кровотворення або анемією. Дефіцит вітаміну B12 у людей похилого віку також збільшує ризик неврологічних захворювань, таких як атрофія зорового нерва, атакія, летаргія та парестезія. Дефіцит вітаміну B12 також викликає проблеми із травною системою. У такій ситуації може статися втрата ваги, втрата апетиту та втрата смаку. Також часто говорять, що дефіцит вітаміну B12 безпосередньо пов’язаний із розвитком хвороб серця та атеросклерозу. У такій ситуації часто потрібна допомога медичної сестри.

Які причини дефіциту вітаміну B12?

Дефіцит вітаміну B12 найчастіше спричинений неправильним харчуванням. У людей похилого віку також часто спостерігаються запалення травної системи, що ускладнює засвоєння вітаміну В12 та інших мінералів.

Де знайти вітамін B12?

Цей важливий мінерал міститься переважно у продуктах тваринного походження. Його найкращими джерелами є риба, жовтий сир, м’ясо, молоко, йогурт та морепродукти. Вітамін B12 також міститься у збагачених продуктах. Його додають у зернові пластівці, енергетичні батончики та популярні нині соєві продукти.

Захворювання, спричинені дефіцитом вітаміну B12, часто заважають нормальному функціонуванню організму. Тому, якщо вам потрібна підтримка догляду за людиною, здоров’я якої погіршилося, обов’язково ознайомтеся з нашими пропозиціями. Ми здатні надати необхідну допомогу кожному пацієнту!

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *