Вітаміни для людей похилого віку – підтримка організму людей похилого віку.
З віком потреба у вітамінах та мінералах зростає. З цієї причини людям похилого віку слід трохи змінити свій раціон, ввівши в раціон продукти, багаті вітамінами: D, C, A і мінералами: кальцієм, залізом, калієм і магнієм. Фітоестрогени та омега-3 та омега-6 ненасичені жирні кислоти також дуже важливі. Правильна кількість вітаміни в раціоні літньої людини дозволяє зберегти здоров’я, хороший фізичний стан і самопочуття.
Вітамінні добавки літніми людьми. Вітаміни для людей похилого віку – який з них вибрати?
Добавоки слід починати з вітаміну С, який є сильним антиоксидантом, що діє проти вільних радикалів. Це знаходиться в більшості овочів та фруктів: цитрусові, чорна смородина, перець, картопля.
Інші необхідні вітаміни для людей похилого віку є вітаміном А. Переважно впливає на зір, метаболізм білків і стероїдних гормонів, зміцнює природний імунітет організму, зміцнює волосся, нігті та клітини шкіри, усуває почуття втоми та покращує апетит.
Захист проти вільних радикалів також містить вітамін Е. Крім того, запобігає утворенню тромбів, захищає еритроцити, піклується про правильну м’язову ефективність та функцію зору.
Інший вітамін D, що природно подається шкірою в результаті перебування на сонці, у літніх людей має доповнюватися, оскільки підтримує міцні кістки, здорові зуби, покращує роботу кровоносної системи, піклується про струнку фігуру; підтримує імунітет та знижує ризик розвитку раку.
Кислота пантотенічна, тобто. вітамін В5, однаково важливий для людей похилого віку; захищає серце, протидіє інфекціям, а також підтримує процес пігментації волосся і запобігає їх посидінню. Крім того, вона бере участь у синтезі гормонів, метаболізм цукрів, білків та жирів, бореться з почуттям втоми та бере участь у регенерації тканин; підтримує функціонування нервової системи, травної системи.
Тіаміну (вітамін В1) знімає біль і прискорює загоєння ран, позитивно впливає на шлункові захворювання та кровообіг.
Вітамінні добавки для людей похилого віку
Для людей похилого віку також дуже важливий кальцій, який зміцнює кістки та зуби, запобігаючи остеопорозу. Підтримка нормального рівня заліза функціонування кровоносної системи, стимулює вироблення дизентерії клітини крові, затримує процеси старіння, запобігає атеросклерозу та раку. НЖК, тобто. незамінні ненасичені кислоти жирні кислоти впливають на судини та серце, підвищити рівень хорошого холестерину, знижуючи ризик атеросклерозу та інфаркту. У свою чергу фітоестрогени, які також підтримують роботу серця, вони рекомендуються особливо жінкам; зняття симптомів менопаузи.
Вітаміни та мінерали найкраще приймати разом із їжею. Багато поживних речовин можуть бути надані організму через правильне харчування. Ідеальною дієтою для літньої людини є та, в якій переважають овочі та фрукти, важливі та молочні продукти; зернові продукти та ненасичені жирні кислоти.
Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.
uarenamed@gmail.com – для клієнтів